Windows
Hago (GameLoop) icon

Hago (GameLoop)

3.43.3
0
294

PC'nizde oynayabileceğiniz tonlarca mini oyun

Reklam

En son versiyon

3.43.3

7 Eyl 2021

Reklam
Eğer aşina değilseniz, Tencent'in GameLoop aracı, PC'nizde Android video oyunlarını çalıştırmayı mümkün kılar. Bu yükleyici, kontrol sistemini klavyenizi ve farenizi kullanacak şekilde uyarlayarak Windows'ta oynamanıza izin veren Hago (GameLoop) uygulamasıyla birlikte kendi öykünücüsünü indirir. Oynamak için ihtiyacınız olan her şeyi otomatik olarak yükleyen bir araç olduğu için özel bir bilgi gerekmez.

Hago (GameLoop), çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz on mini oyundan oluşan bir koleksiyondur. Arkadaşlarınıza doğrudan meydan okuyabilir veya isterseniz, birlikte oynayacak birini arayan rastgele rakiplerle karşılaşabilirsiniz.

Hago (GameLoop) kapsamındaki tüm oyunlar çok sayıda ilginç faktörü paylaşır. Hepsi rekabetçi, çok basit bir oynanışa ve maksimum üç dakikalık bir süreye sahipler. Bu sayede istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde online olarak oynayabilirsiniz.

Hago (GameLoop)'da sunulan oyunlar arasında, rakibinizi yenmek için koyunlarınızı kullanmanız gereken Sheep Fight'ı bulacaksınız; bıçakları hassas bir şekilde fırlatmak zorunda kalacağınız Knife Hit; ve renkli blokları eşleştirmeniz gereken Fun Link. Hepsinin basit kontrolleri var, bu yüzden nasıl oynanacağını öğrenmek için bir eğitime bile ihtiyacınız olmayacak.

Hago (GameLoop) mükemmel bir oyun koleksiyonudur. Bununla ilgili en iyi şey, size dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı çevrimiçi rekabet etme imkanı vermesidir. Bu şekilde, her zaman bir meydan okuma bulacaksınız. Ve bulamazsanız, her zaman bir arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz.
Carlos Martínez tarafından incelendi. Melih tarafından çevrildi.
Reklam

Daha fazla bilgi

Lisans
ücretsiz
Op. Sistemi
Windows
Kategori
Komik
Dil
Türk
Yazar
Tencent
İndirilenler
294
Tarih
7 Eyl 2021
Bu uygulama neden Uptodown'da yayınlanıyor?
(Daha fazla bilgi)

Bu uygulamayı oyla

Hago (GameLoop) icon
Uygulama hakkında yorum yazın

yorumlar

Henüz Hago (GameLoop) hakkında görüş yok. İlk görüş bildiren siz olun! Yorum

Reklam

Hago (GameLoop) benzer

TikTok (GameLoop) icon
En yeni sosyal ağ artık PC'nizde
Kast icon
Sanal partilerde içerik paylaşın ve sohbet edin
Physion icon
Fizik oynarken ve öğrenirken eğlenin

Keşfet Kişisel uygulamaları

WizTree icon
Hard diskinizde çok yer kaplayan dosyaları arayın ve bulun
Microsoft OneNote icon
Özel notlar alın ve tüm cihazlarınızla senkronize edin.